Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz ten fakt. [ Zamknij to okno ]

Halloween'owe Promocje!

[26.10.2018]
Aby zobaczyć obrazek, kliknij pokaż obrazki/wyświetl zdjęcia w kliencie pocztowym

WitAAAAAAAAmy!

Dzisiejszy news ma ma celu głownie zaproszenie Państwa do zapoznania się z Halloween'owymi promocjami na naszej stronie, ale to nie wszystko:

Nowe typy licencji

Nasz system licencji jest tak na prawdę od dawna trochę w stanie "Work in progress". Dopiero kilka miesięcy temu znaleźliśmy chwilkę, aby wprowadzić system promocji.
Od kilku dni także dodaliśmy funkcjonalność, której nam od dawna bardzo brakowało, tzn licencje typu dożywotnia*. Tak, od tej pory, część modułów będzie mogła być wykupiona tylko na zasadzie licencji dożywotniej!
Dla klientów głębiej zainteresowanych tematem licencji zapraszamy do następnych akapitów. Dla tych, którzy lubią konkrety, zapraszamy do działu moduły i zapoznania się z promocjami!

Skąd licencje czasowe

(Z góry zaznaczę, że ten wątek jest dłuższy i wyjaśnia skąd, gdzie, dlaczego i po co wprowadziliśmy licencje czasowe) Czasami niektórzy nas pytają, "A po co w ogóle licencje czasowe? Dlaczego wszystko nie jest tak, jak ma konkurencja?"
Nasza odpowiedź: Nie musimy wszystkiego robić jak konkurencja, możemy to zrobić lepiej!
Każdy moduł wymaga różnego poziomu "zaangażowania". Przez zaangażowanie mamy tutaj na myśli ile pracy wymaga jego stworzenie i utrzymanie. Integracje z Hurtowniami (MobyDick) i z porównywarkami (Price Wars II) to moduły, które wymagają praktycznie ciągłego rozwoju, ciągłych zmian i dostosowywania. Ci z Was, którzy śledzą nasze changelogi i sugerują zmiany w module widzą, ile poświęcamy pracy na to, aby nasze rozwiązania służyły jak najlepiej naszym klientom.

Z drugiej strony, np. Moduł "Masowe przyporządkowanie akcesoriów do produktów" nie wymaga już prakycznie żadnych aktualizacji (Poza ew. błędami). Został stworzony, przetestowany i działa! Nie ma żadnej potrzeby, aby był on na zasadach licencji rocznej! Dlatego też ją usuneliśmy!

Gdyby nie było licencji czasowych, ceny modułow byłyby o wiele droższe. Ostatnio widzieliśmy nowy moduł integracji z hurtowniami, który kosztuje 800zł netto i nie dziwi nas absolutnie ta cena. Jeśli twórca włożył w niego tyle pracy ile deklaruje, to cena jest adekwatna.
Ale jednorazowy koszt, szczególnie dla małej firmy, może być przytłaczający. Dlatego to jest nasz sposób, aby dostarczyć coś w super jakości i przystępnej cenie!

Atuty licencji rocznej

🎃 Kupując np. moduł MobyDick, dostają Państwo moduł wart 1150zł (taka jest cena dożywotnia). Dzięki abonamentowi rocznemu, cena ta spada do 230zł za rok. Gdybyśmy pobierali za moduł 230zł dożywotnio, to oznaczałoby, że nie moglibyśmy dostarczyć takich funkcjonalności, stabilności i supportu, jakie on posiada (Zarówno my, jak i klienci już używający naszych modułów - wszyscy jesteśmy pewni, że są one o wiele większe).

🎃 Dodatkowym atutem licencji rocznej jest to, że deweloperowi (nam) zależy na tym, aby moduł był jak najlepszy. Dlaczego? Bo za rok nikt nie przedłuży licencji, a to dla nas strata klienta :(

🎃 Kolejny, bardzo ważny atut licencji rocznej. Jeśli deweloper nasyci rynek danym modułem, to wie, że już go więcej nie sprzeda. W tym momencie nie ma już motywacji pracy nad czymś, co już więcej zysku nie przyniesie. Moduł umiera i radźcie sobie sami.
Widzieliśmy dużo takich przypadków, dlatego też dbamy o to, abyśmy byli "zmotywowani" do dalszego rozwoju modułu.

🎃 Zależy nam na nowych funkcjach modułu, aby klienci chętniej odnawiali licencję i nie przeszli na rozwiązania konkurencyjne!

"Co się stanie z moją dotychczasową licencją?"

Wszystkie licencje, których moduły zostały zamienione na dożywotnie, zostaną przekonwertowane na licencje dożywotnie!
Jeśli posiadają (lub posiadali) Państwo którykolwiek z modułów, którego typ licencji został zmieniony na "tylko dożywotnia", to wszystkie te licencje w ciągu kilku dni zostaną zamienione na licencje dożywotnie :) To nie Trick, tylko taki Halloween'owy TREAT 🎃🎃🎃

Moduły, których licencje zostały zamienione na tylko dożywotnie:

* - tak, taka funkcjonalność jest od dawna, ale pod maską wyglądało to tak, że licencja 5 letnia == licencji dożywotniej. Wprowadzenie modułu z ceną dożywotnią 60zł oznaczałoby automatyczne dodanie licencji rocznej na 12zł/rok. Przez nowy typ licencji dożywotniej mamy na myśli możliwość ustalenia licencji dożywotniej z pominięciem miesięcznej.