Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz ten fakt. [ Zamknij to okno ]

Aktualizacja Modułu PriceWars II v 4.30

[21.07.2022]

Dziś wypuściliśmy jedną z ostatnich aktualizacji dla PriceWars II w wersji 4.0 (tak, nadchodzi wersja 5.0, ale o tym innym razem :) ).

PriceWars II to dość rozbudowany moduł, jednak zawsze staramy się, aby byl on jak najbardziej przyjazdny użytkownikowi. Aby każdy, nawet osoby bez większej wiedzy technicznej mogły z niego korzystać.

Waszym problemem z modułem, jest najczęściej ilość opcji jakie oferuje. Jest ich multum, dzięki czemu moduł ten jest tak wszechstronny i pozwala na praktycznie wszystko. To wlaśnie za to wszyscy uwielbiają Price Wars II.

Często wysyłacie do nas pytania typu "Dlaczego jest tylko jedno zdjęcie w XML", "Czemu produkt się nie eksportuje" albo "Dlaczego jest zły język XML". To tylko niektóre z najczęstrszych pytań, jakie otrzymujemy u nas na wsparciu.

Wiele z tych rzeczy, moglibyśmy "poprawić" zmieniająć ustawienia domyślne. Jednakże

  • nie możemy zmieniać ustawień domyślnych z aktualizacji na aktualizację, bo po każdej takiej zmianie, XML generował by się inaczej i klienci nie wiedzieli by, co się dzieje
  • nie zawsze wszystko powinno być eksportowane domyślnie (np. mogą być to dane, które nie każdy chce eksportować)

Dlatego też wyszliśmy z założenia, że najlepszym sposobem będzie podpowiadanie, co użytkownik może chcieć zmienic w swoim XML, zamiast zmieniać to za niego.

Wersja 4.30 skupia się głownie na wprowadzeniu nowego systemu podpowiedzi diagnostycznych. Analizując ustawienia każdego z XMLi, będzie miała za zadanie podpowiedzieć, co można zmienić w ustawieniach konkretnego XML, aby generowany XML lepiej odpowiadał naszym potrzebom.

Tak wyglądają przykładowe podpowiedzi:

PriceWars II aktualizacja 4.30

W chwili obecnej podpowiedzi nie ma jeszcze wiele, ale będziemy się starali sukcesywnie dodawać nowe.

Dodatkowo, wersja ta optymalizuje znaczenie przyśpiesza (nawet kilkadziesiąt razy) generowanie XML w przypadku niektorych konfiguracji sklepów.

Mamy szczerą ndzieję, że aktualizacja ta zaoszczędzi wielu osobom trochę cennego czasu.