Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz ten fakt. [ Zamknij to okno ]

MobyDick - Aktualizacja v1.69

[03.03.2020]

Muszę przyznać, że nie ma nic tak motywującego, jak zadowolenie klientów z naszej pracy. Gdy rozpoczynaliśmy tworzenie modułu integracji z hurtowniami, było już wiele takich rozwiązań na rynku.
Podchodziliśmy dość sceptycznie do pomysłu integracji - przecież już ich trochę jest. Nic bardziej mylnego, wystarczy stworzyć produkt, który klienci kochają i sukces murowany!

Nowe opcje

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, czytając ich prośby o nowe funkcje i zgłoszenia problemów, stworzyliśmy w wersji 1.69 szereg udogodnień.
Skupiliśmy się w niej głównie na dodaniu opcji, które pozwolą lepiej zapaonować nad - często niedoskonałą - ofertą wszystkich hurtowni.

Usuwaj produkty po x dniach

Świetna opcja, która pozwoli zadbać o "wagę" naszego sklepu. Często produkty znikają i pojawiają się na magazynie. Dodawanie i usuwanie ich co chwilę może wpływać negatywnie na SEO.
Nowa opcja pozwala na usuwanie produktów, które nie były w magazynie hurtowni od 7, 14, 30, 60 lub 180 dni. Koniec z przeładowanym sklepem i ciągłym ponownym dodawaniem produktów jak tylko znikną na chwilę.

Formatowanie nazwy produktu

Nie każda hurtownia udostępnia poprawne nazwy. Czasami nawet zdarza się, że tej nazwy zwyczajnie w pliku hurtowni nie ma. Dodaliśmy opcję, która pozwoli zbudować nazwę produktu na podstawie kilku parametrów, jak: nazwa producenta, nazwa produktu, kod producenta, kod dostawcy. W razie potrzeby, w przyszłości możemy dodać nowe parametry, jeśli klienci będą zainteresowani.

Zaawansowane opcje zarządzania magazynem

Moduł zawiera wiele opcji, które pozwalają zarządzać stanem magazynowym produktów.
Jak doświadczenie pokazuje, nie każda hurtownia udostępnia informacje o stanach magazynowych, lub np. stan 0 produku niekoniecznie oznacza, że tego produktu nie ma (może być na zamówienie)
Przebudowaliśmy opcje zarządzania magazynem tak, aby to klient decydował, jak integracja ma traktować takie produkty i co z nimi robić.

White lista

Nigdy byśmy nie przypuszczali, a jednak. Zdarzają się takie potrzeby, jak biała lista produktów. Tak więc dodaliśmy taką opcję do modułu. Dla kontrastu, do czarnej listy :)

Powitajmy również nowych mieszkańców naszego wielorybiego brzucha