Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz ten fakt. [ Zamknij to okno ]
Integracja Google Analytics 4 już niedługo 07.07.2023 Witajcie! Mamy dla was aktualizację dotyczącą integracji z Google Analytics 4 dla Prestashop i thirty bees.

Chcieliśmy was poinformować, że prace nad integracją są w toku i znajdujemy się obecnie w ostaniej fazie testów. Jesteśmy podekscytowani, że wkrótce będziemy mogli zaprezentować wam nową, ulepszoną wersję modułu, która umożliwi śledzenie danych analitycznych ze swoich sklepów e-commerce na polatformie Google Analytics 4.

A to jeszcze nie wszystko! Szukamy również zainteresowanych osób do ewentualnego testowania naszego modułu. Wybierzemy maksymalnie 10 sklepów, które chciałyby przetestować nasze rozwiązanie i podzielić się z nami swoimi opiniami. Jeśli jesteście zainteresowani, proszę o przesłanie linku do swojego sklepu w celu weryfikacji.

Wybrani testerzy otrzymają moduł do testów na okres 6 miesięcy za darmo! Będziecie mieli szansę samodzielnie przetestować i ocenić nasze rozwiązanie, w zamian za pomoc. Po tym okresie, to wy sami zdecydujecie, czy chcecie z nami zostać, czy też będziecie szukać innego rozwiązania.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres kontakt@seigi.eu. A w tytule maila proszę wpisać
prestashop Integracja Google Analytics 4 już niedługo