Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz ten fakt. [ Zamknij to okno ]

Zmiana godzin obsługi klienta

[22.06.2020]

Pod koniec zeszłego tygodnia przeanalizowaliśmy sytuację obsługi klienta w naszej firmie. Zawsze staramy się odpowiadać na zgłoszenia jak najszybciej, jeśli tylko jest taka możliwość i rozwiazywać problemy naszych klientów, o czym świadczą recenzje naszych klientów na naszym Facebook fanpage.

Jednakże, całodzienny otwarty kontakt telefoniczny wpływa też na pracę naszej firmy. Stąd też decyzja o zmianie godzin obsługi klienta.

Od dziś zdecydowaliśmy, iż obsługa klienta będzie realizowana w godzinach 9:00 - 12:00. Czyli 3 godziny dziennie. Po tych godzinach, telefon będzie wyłączany i możliwe będzie jedynie napisanie zgłoszenia.

Wszystkie zgłoszenia przez formularz kontaktowy, równiez będą obsługiwane głównie w tych godzinach. Od godziny 12 biuro będzie przestawiało się w tryb realizacji wcześniej ustalonych zadań, według wewnętrznego planu.

Będziemy się starali (jeśli zaplanowane zadania zostaną zrealizowane) również przeglądać zgłoszenia w drugiej części dnia.

Wyżej wymienione zmiany mają na celu zapewnić sprawniejszą pracę firmy i realizację powieżonych nam przez klientów zadań.