Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz ten fakt. [ Zamknij to okno ]

Nowy system oznaczania zamówień w SEIGI Tag Manager v1.8

[14.05.2024]

Wprowadziliśmy nowy system oznaczania zamówień w module SEIGI Tag Manager, który teraz korzysta z trzech statusów:

  1. Nic nie zostało wysłane
  2. Refund został wysłany
  3. Purchase został wysłany

Dzięki tym zmianom właściciel sklepu może łatwo zobaczyć, co się dzieje z zamówieniami, jakie były ostatnie wysłane statusy, i co moduł już obsłużył. Ta przejrzystość jest również kluczowa dla samego modułu, który dzięki temu może uprościć proces wysyłania informacji o transakcjach do Google i Facebooka.

Uproszczenie systemu raportowania

Zamiast korzystać ze skomplikowanego i zawiłego systemu, który podejmował decyzje na podstawie wielu statusów, teraz mamy uproszczony system:

  • Proste sprawdzanie statusu: Moduł najpierw sprawdza, czy zamówienie już zostało wysłane. Jeśli ostatni status to "wysłane", nie wysyła ponownie tej samej informacji.
  • Zmniejszenie liczby decyzji: Dzięki temu uproszczeniu, system działa bardziej efektywnie, unikając zbędnego wysyłania tych samych danych.

Korzyści dla właściciela sklepu

  • Lepsza kontrola: Możesz łatwo zobaczyć, jakie statusy zamówień zostały wysłane, co daje lepszy wgląd w działanie sklepu.
  • Efektywność: Uproszczenie systemu oznacza mniej błędów i bardziej niezawodne raportowanie transakcji do Google i Facebooka.
  • Łatwiejsze zarządzanie: Nowy system jest bardziej intuicyjny, co ułatwia jego obsługę i zarządzanie zamówieniami.

Dzięki tym zmianom, zarządzanie zamówieniami w twoim sklepie staje się prostsze i bardziej przejrzyste. Aktualizuj swój moduł SEIGI Tag Manager i korzystaj z nowych, uproszczonych funkcji już teraz.

Integracje ktore korzystają z najnowszych zmian to: