Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz ten fakt. [ Zamknij to okno ]

Szanujemy skrzynki naszych klientów i usunęliśmy specyficzne wersje modułów

[10.04.2019]

Usunięcie specyficznych wersji PHP dla modułów Prestashop

Informowaliśmy wcześniej i zamiarze usunięcia wersji specyficznych dla PHP i zastąpienia ich jedną wersją kompatybilną ze wszystkimi platformami. O ile wersja phpall jest dostępna od jakiegoś czasu, to od tego tygodnia zaprzestajemy wypuszczania wersji dla specyficznych wersji PHP. phpall jest kompatybilna z PHP od wersji 5.6 do 7.3.

Zmiany te nie bedą wymagać od użytkowników żadnych działań. Wszystko powinno odbyć się automatycznie i znaczna większość użytkowników korzystających z automatycznych aktualizacji nie zauważy zmiany wersji.

Zmiany w Newsletter i usystematyzowanie mailingu

Podjeliśmy decyzję, iż nasz newsletter będzie od tej pory miał formę listy zagregowanych newsów pojawiających się na stronie i będzie wysyłany raz na tydzień, jako podsumowanie najnowszych zmian.

Do tej pory newsletter był realizowany w formie cotygodniowego Devlog'a. Forma ta ma swoje plusy jak i minusy. Głównym minusem było to, że wszystkie infromacje trzeba było zbierać na jeden dzień. Jeśli chcieliśmy klientów o czymś poinformować to musieliśmy czekać do poniedziałku... dlaczego musieliśmy? Bo nie chcemy wysyłać wiadomości mailingowych częściej niż raz w tygodniu. Sami posiadamy skrzynki poocztowe i wszelkiego rodzaju spam nas irytuje. Szanujemy skrzynki naszych klientów i nie chcemy ich zaśmiecać.

Dlatego też chcieliśmy poinformować, iż przywracamy system aktualności do wcześniejszej formy. Głównym tego powodem są:

  • Klienci niezapisani na newsletter ani nie śledzący naszego facebooka mieli utrudniony dostęp do aktualnych informacji
  • Informacje tutaj będą dodawane w czasie rzeczywistym, jeśli zdarzy się potrzeba dodać 3 informacje jednego dnia, to nie będzie to powodowało wysłania 3 wiadomości e-mail dziennie (dbaliśmy, aby tak się nie działo, ale utrudniało to pracę)