Dlaczego warto wybrać nasze moduły dla Twojego Prestashop i/lub thirtybees:

 • Doświadczenie Ponad 15 lat doświadczenia w programowaniu
  A nasza firma jest na rynku nieprzerwanie od 13 lat
 • Wsparcie Wsparcie techniczne przez cały czas trwania licencji
  Nie miesiąc, nie 3 miesiące, lecz cały okres trwania licencji! Bez dodatkowych opłat.
 • Aktualizacje Zawsze darmowe aktualizacje
  Nigdy nie pobieraliśmy i nie zamierzamy pobierać opłat za dostęp do aktualizacji. U nas masz do nich zawsze darmowy dostęp!
 • Wydajność Kładziemy ogromny nacisk na wydajność naszych modułów
  Wiemy, że zawsze można coś udoskonalić. Wszystkie opinie naszych klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu.
 • Zwroty Bezproblemowe zwroty (bo i tak nikt nie zwraca)
  Jesteśmy pewni wartości naszego oprogramowania, a nasi klienci to doceniają. Jeśli jednak z jakiegoś powodu chcesz zwrócić moduł, bo nie spełnia twoich oczekiwań, to nie mamy z tym żadnego problemu.
UWAGA! - Do poprawnego działania modułu wymagany jest moduł PriceWars 2 z wykupioną licencją Advanced.

Moduł ten ułatwia kontrolę nad eksportem produktów przy pomocy Pricewars 2, aby ograniczyć eksport produktów ze sklepu Prestashop, co pozwala nam zwiększyć ilość produktów ponad standardową liczbę w czarnej liście w podstawowym module oraz kontrolę nad eksportem "niechcianych" przez nas wariantów produktów lub całych produktów.

Przy pomocy tego dodatku do modułu Pricewars 2, możemy kontrolować np eksport produktów z niskimi nakładami, aby zachować je jako unikalne dla naszego sklepu, lub po prostu są robione na zamówienie i nie chcemy zwiększać nakładu, z którym już się ledwo wyrabiamy.